Targi Motoryzacyjne w Warszawie – Co Trzeba Wiedzieć?

Jeżeli w jakiś sposób wiążesz swoją przyszłość z samochodami(tutaj odsyłam do artykuły na temat studiów), jesteś studentem dziennikarstwa motoryzacyjnego, inżynierii transportu albo po prostu fanem czterech kółek to na pewno nie możesz pominąć imprezy jaką są targi motoryzacyjne. W dniach 25-27 października w Ptak Warsaw Expo odbędą się już po raz piąty największe targi samochodowe w Polsce oraz jedne z największych w Europie. Na powierzchni ponad 100 000 m2 pawilonów wystawienniczych zostaną wyeksponowane niezliczone atrakcje dla wszystkich fanatyków czterech kółek. Ponadto nie zabraknie tu strefy biznesowej oraz konferencyjnej.

Bogaty program Targów Motoryzacyjnych w Warszawie

Zdjęcie z targów odbywających się w Warszawie
Podobnie jak w ubiegłych latach Targi Motoryzacyjne w Warszawie będą trwały trzy dni. To niezwykłe wydarzenie skupi w jednym miejscu przedstawicieli z ponad 10 000 firm z całego kraju. Na spotkaniu nie zabraknie zarówno przedstawicieli dużych i średnich firm, jak i z sektora MŚP.

W tym roku znani na rynku motoryzacyjnym importerzy zaprezentują łącznie około 200 najnowszych modeli samochodów. Jest to zatem świetne miejsce do zapoznania się z aktualną ofertą samochodową producentów z całego świata.

Wśród wielu atrakcji nie zabraknie kilkudziesięciu niepowtarzalnych aut w strefie Super i Hipercarów. Nowoczesne samochody sportowe czy laweta samochodowa to tylko niektóre z oferowanych produktów.

Ponadto podczas targów zostaną przedstawione aktualne oferty leasingowe i kredytowe oraz mnóstwo produktów i usług służących do zarządzania flotą samochodów firmowych. Obejmą one praktyczne rozwiązania prawne oraz podatkowe.

Jakie atrakcje czekają na fanów motoryzacji?

Podobnie jak w ubiegłych latach organizatorzy targów szykują dla wszystkich uczestników spotkania niesamowite rozrywki motoryzacyjne.

Nie zabraknie tutaj wielu atrakcji wśród których można wymienić: akademię driftingu, jazdy testowe samochodami elektrycznymi oraz interesujące spotkania z międzynarodowymi gwiazdami motoryzacyjnego świata.

Spotkanie ze znaną gwiazdą – Ben Collins

W czasie czterech minionych edycji w pełni zakończonych sukcesem gościły gwiazdy świata motoryzacyjnego takie jak: Richard Hammond, Petter Solberg czy Nicolas Hamilton. W tym roku gościem specjalnym będzie Ben Collins – bezprecedensowa ikona światowej motoryzacji oraz autor wielu książek w tej dziedzinie. Gwiazda ta odegrała już niejedną scenę pościgową i pokazową na wielu imprezach o podobnym charakterze, między innymi w Batmanie.

Na warszawskiej scenie głównej gwiazda tegorocznych targów opowie o sportowej jeździe z zachowaniem bezpieczeństwa. Kaskader ten podzieli się również z fanami szybkiej jazdy samochodowej cennymi wskazówkami, dotyczącymi bycia świadomym kierowcą. Ponadto Ben Collins zdradzi, w jaki sposób wygląda produkcja najsłynniejszego programu motoryzacyjnego Top Gear.

Goście specjalni, setki premier oraz dziesiątki specjalnie przygotowanych stref o tylko część atrakcji, która czekają na osoby które odwiedzą tegoroczne Targi Motoryzacyjne w Warszawie.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!