Eventy w Warszawie Obok Których Nie Można Przejść Obojętnie

Ludzie bawiący się na jednym z eventów w WarszawieBędąc w stolicy warto wziąć udział w popularnych eventach. W Warszawie nie brakuje imprez sportowych czy spotkań, które pozwalają poznać inne kultury. Eventy to okazja do dobrej zabawy i poznania klimatu stolicy. Jeśli w trakcie eventu zdarzy się nagła i awaryjna sytuacja związana z kolizją samochodu, wówczas warto zdecydować się na pomoc. Szybko i sprawnie pomoże nam wówczas pomoc drogowa 24h, która zabezpieczy miejsce np. kolizji i pozwoli zadbać o stan samochodu i odstawi je na właściwe miejsce. Oto popularne eventy, których nie można opuścić, by dobrze się bawić i rozwijać wiedzę.

Tydzień indyjski na Ursynowie

To wydarzenie, które odbywa się późną jesienią. W tym roku wypada 29 października, w sobotę. Impreza zaczyna się o godzinie 11.00 i trwa kilka dni – do 12 października. W jej trakcie można zobaczyć filmy, koncerty i wziąć udział w wykładach na temat kultury indyjskiej. To też okazja do poznania tańca indyjskiego oraz przybliżenia kuchni i kultury tego kraju. Wstęp na event jest bezpłatny, a na część wydarzeń konieczne jest kupienie biletu wstępu.

CzwartkoTeka ft. Toxic Disko

To wydarzenie, które ma miejsce na początku października w klubie DEKADA na warszawskim Ochotowie. To propozycja dla osób, które szukają rozrywki w klimacie z minionych lat. W czasie imprezy można bawić się w rytmie Toxic Disko – mieszanki muzycznej z lat 70. ubiegłego wieku i do takich nut jak: new wave’u ’80, break beatów, oldschoolowego popu, mash up’ów itp.

Noc w Instytucie Lotnictwa

To coś dla osób, które interesują się nauką i kulturą. Noc w Instytucie Lotnictwa to październikowe wydarzenie lotniczo-edukacyjne, które cieszy się dużym zainteresowaniem w stolicy. Co roku na miejscu pojawia się wiele osób – w 2018 było to prawie 43 000 osób w czasie zaledwie 6 godzin.
Udział w wydarzeniu daje możliwość podziwiana samolotów i śmigłowców oraz okazja do rozmów z osobami, które pracują w tej dziedzinie na co dzień. Jeśli ktoś interesuje się tą dziedziną lub chce np. studiować pokrewny kierunek – warto udać się na event.

Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych

To impreza odbywająca się na warszawskim Śródmieściu przy Centrum Pomocy Społecznej Śródmieście. Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych skierowany jest do dzieci, młodzieży oraz starszych osób, które interesują się grami planszowymi. W trakcie zabawy na uczestników czeka ponad 150 gier planszowych oraz ciekawe atrakcje dla najmłodszych uczestników. Wstęp jest bezpłatny.

Festiwal modelarsko – balonowy

To kolejna impreza dla pasjonatów. Sam event rozpowszechnia i promuje historię balonu “Gwiazda Polski”. W tym roku łączy się to ponadto z 80. rocznicą realizacji I Polskiego Lotu do Stratosfery.
Podczas eventu można podziwiać balony ogrzane powietrzem oraz zobaczyć różne modele, które następnie są wypuszczane. Event daje okazję miłego spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych i poszerzenia swojej wiedzy. Na pasjonatów czeka również wystawa modeli lotniczych oraz tunelowych oraz możliwość podziwiania sprzętu lotniczego.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!