Najlepsze Galerie Handlowe w Warszawie – Gdzie Warto Się Wybrać?

Bez cienia wątpliwości Warszawa to jedno z najciekawszych miejsc. W stolicy roi się od ciekawych restauracji, galerii czy eventów o których więcej w tym wpisie. W szczególności wyróżnia się na zakupowej mapie Polski. Duża ilość galerii handlowych rozlokowanych w różnych częściach aglomeracji przyciąga dziesiątki tysięcy kupujących każdego dnia. Czym wyróżniają się poszczególne galerie? Które z nich są szczególnie warte polecenia?

Bluecity

Zdjęcie z wnętrza z galerii w Warszawie
Innym ciekawym oraz wartym rozważania pomysłem jest zrobienie zakupów z galerii handlowej Bluecity. Mimo swojego oddalenia od centrum miasta cieszy się dużą i niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Warszawy. Galeria położona jest tuż obok dworca Zachodniego w Warszawie.

Jedną z ciekawszych rzeczy dotyczących galerii jest jej unikatowy układ. Do jej centralnej, stworzonej z kilku kondygnacji części prowadzą okalające ją ruchome schody. Na terenie galerii odnajdziemy też ciekawe atrakcje dla dzieci. Jedną z nich jest tryskająca wodą fontanna. Na terenie galerii Bluecity skorzystać można z różnorodnych usług.

Arkadia

Z kolei dla osób przebywających i mieszkających w północnej części Warszawy doskonałym wyborem będzie galeria handlowa Arkadia. Ulokowana przy stacji metra Dworzec Gdański jest łatwo dostępna i tym samym atrakcyjna dla mieszkańców Bielan, Żoliborza, czy też Bemowa. Tak samo, jak w przypadku Złotych Tarasów galeria Arkadia posiada szeroką ofertę zarówno dla osób udających się na zakupy, jak i dla tych, którzy pragną spędzić w galerii wolny czas.

Na terenie obiektu odnajdziemy restauracje, kawiarnie, czy też doskonałe kino Cinema City. Ciekawym miejscem na zaciągnięcie świeżego powietrza czy też złapanie promyków słońca jest ulokowany obok galerii plac wraz z fontanną. Klienci nie będą mieć problemów z pozostawieniem auta a w przypadku problemów z samochodem wspomoże nas auto pomoc 24h.

Złote Tarasy

Umiejscowienie Złotych Tarasów na początku listy warszawskich centrów handlowych nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Umiejscowiona w ścisłym centrum Warszawy, obok dworca centralnego oraz Pałacu Kultury I Nauki galeria Złote Tarasy jest jednym z najpopularniejszych miejsc zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Warszawy.

Galeria przyciąga nie tylko swoim świetnym położeniem, ale również unikatową architekturą i niezwykle bogatą ofertą dla wszystkich klientów. Co ważne Złote Tarasy nie są miejscem przeznaczonym jedynie na zakupy. Poprzez bogatą ofertę różnorodnych usługodawców (kina, siłownie, restauracje, kawiarnie) obiekt jest też doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!